W czwartek 18.10.2018 roku w naszej szkole, na boisku LKS "Pogoń" Kamyk odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną chłopców.

W turnieju uczestniczyło 10 drużyn, w tym szkoła z Kamyka. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Z fazy grupowej wyszły cztery szkoły: Kamyk, Biała, Truskolasy, oraz Węglowice. Nasi uczniowie w półfinale pokonali Białą i w finale czekała na nich drużyna ze szkoły w Truskolasach. Walka o mistrzostwo była bardzo zacięta, ale w ostatnich minutach zawodnicy z Truskolasów zdobyli bramkę i to oni zostali mistrzami powiatu, a chłopcy z naszej szkoły musieli zadowolić się drugim stopniem podium. W meczu o trzecie miejsce szkoła z Białej pokonała Węglowice.

Zawody były bardzo udane pod względem organizacyjnym, a nasi uczniowie: Kuba Kociszewski, Sebastian Sobieraj, Przemysław Kocjan, Oskar Stępień, Oskar Siwczyński, Maciej Kardas, Łukasz Kuczera oraz Jakub Całusiński pokazali się z dobrej strony.