foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w KamykuFINAŁ KONKURSU "COŚ Z NICZEGO"

Dnia 6 listopada 2017r. w Gminnym Przedszkolu nr 2 w Kłobucku odbyło się wręczenie dyplomów

Czytaj

Rok Moniuszki

Sejm ustanowił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki. W przyjętej uchwale podkreślono, że dorobek kompozytorski Moniuszki "imponuje różnorodnością, bogactwem melodycznym i głębokim zakorzenieniem w narodowej tradycji muzycznej". W 2019 r. przypada 200. rocznica urodzin kompozytora.

Czytaj

Szkolne Koło Wolontariatu grało w FIFĘ

20 grudnia Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało turniej w FIFĘ.

Czytaj więcej

Wycieczka do Mleczarni

Uczniowie klasy 2a i 2b SPzwiedzili linię produkcyjną mleczarni,

Czytaj więcej

W czwartek, 9 maja br. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej, które odbywały się w Popowie.

Pan Wojciech Kozak podzielił podopiecznych na dwie drużyny. Pierwsza z nich w składzie: Oskar Stępień, Przemysław Kocjan, Sebastian Sobieraj zajęła 2 miejsce, a druga do której należeli: Jakub Całusiński, Maciej Kardas oraz Łukasz Kuczera wywalczyła 3 miejsce. Warto zaznaczyć, że Jakub Całusiński indywidualnie zdobył brązowy medal. Od wielu lat nasza szkoła godnie prezentuje się na zawodach strzeleckich i mamy nadzieje, że nadal tak będzie.

\

zzw 01
zzw 01

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved