Koncert Gorących Serc to projekt charytatywno- kulturalny realizowany pod hasłem: Otwieramy serca na Bliźnich i kulturę”. Jego organizatorem jest Fundacja „Kamerlink”.  W piątek 1 marca 2019r. odbył się się  kolejny koncert,  tym razem w Pajęcznie.
W przygotowaniu pomagał również polonista Pan Zbigniew Szpruta oraz uczniowie: Kuba Małyska i Maciej Kardas. Gwiazdą wieczoru była zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji  Roksana Węgiel. Na scenie zaprezentowali się też m.in.: KaeN, Amelia Cierpiał, Rebel&Vito,  gimnastyczki z Przyrowa w różnym przedziale wiekowym oraz mażoretki. Dzięki Panu Zbyszkowi uczniowie naszej szkoły mogli zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami i poprosić o autografy.
                                                                                                    Jakub Małyska, kl. VIII
kgc 02