foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

W tegorocznym złazie, pomimo niesprzyjającej aury, wzięła udział rekordowa liczba uczestników- ponad  600 uczniów przedszkoli i szkół powiatu kłobuckiego wraz z opiekunami! W imprezie uczestniczyło 18 placówek oświatowych, w tym także nasza szkoła !

 

..
..

 

...
...

Nasi uczniowie z werwą i dużym zaangażowaniem ruszyli na leśne ścieżki, by odkrywać piękno miejscowych lasów oraz utrwalić i sprawdzić swoją wiedzą dendrologiczną.

 

Doskonale poradzili sobie w licznych konkursach i zawodach sportowych. Z ochotą i uśmiechem na twarzy brali w nich udział i zdobywali nagrody:

- konkurs na rozpoznawanie drzew i krzewów  ,,Jakie to drzewo?'', w którym uczennica naszej szkoły, kl. 2b, Hanna Zmysłowska zdobyła 1 miejsce!

-na ,,Najpiękniejszy bukiet w lasach kłobuckich'', pod kierunkiem Pani Jadwigi Sikorskiej i Pani Ewy Piątek zostaliśmy wysoko ocenieni zajmując 1 miejsce!

-konkurs ,,Najpiękniejszy grzyb''- kategoria szkoły podstawowe, III miejsce!

-zawody sportowe dla dużych i małych- przeciąganie liny, III miejsce, wyścigi w workach III miejsce!, slalom z balonami, III miejsce !

-Konkurs Wiedzy Przyrodniczej- kategoria szkoły podstawowe, II miejsce!

 

 

                          Gratulujemy!

...
...

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved