foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w dniu 27 września 2017r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku odbył się Turniej Sportowy "HIP HIP HURA - ZABAWA NA STO DWA", którego organizatorem był Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Prezes Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego "Znicz Kłobuck" Daniel Zalski.

Celem wydarzenia była integracja najmłodszych dzieci z naszej gminy, rozwijanie bezinteresownej życzliwości i szacunku wobec uczestników turnieju, promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności ruchowej. W zawodach rywalizowało blisko 160 zawodników z gminnych przedszkoli, w tym nasi przedstawiciele z najstarszych grup Gminnego Przedszkola w Kamyku oraz Oddziału Przedszkolnego w Nowej wsi pod opieką Pani Anety Kwiatkowskiej oraz Pani Renaty Bieleckiej.

W trakcie turnieju poszczególne drużyny przedszkolaków rywalizowały w wielu konkurencjach sprawdzających szybkość, zwinność, celność wykazując się przy tym entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem. Wydarzeniu towarzyszyły zabawy ruchowe przy muzyce prowadzone przez Panią Katarzynę Pikułę, stoiska z farbami i kredkami do malowania twarzy, prezentacje wozów strażackich, ambulansu i wozu policji.

Wszyscy uczestnicy w trakcie zmagań otrzymali słodki poczęstunek, kanapki, a na koniec pamiątkowe medale, dyplomy oraz zestawy zabawek dla przedszkoli.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciakom!
2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved