Podwójne zwycięstwo w konkursie

15 grudnia 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej odbyła się gala finałowa XIV Wojewódzkiego konkursu na "Szopkę,

gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy i podłaźniczkę". Spośród 475 prac zgłoszonych do konkursu dwie, wykonane przez wychowanków naszego Zespołu, nagrodzono najwyższym miejscem na podium. Komisja w składzie: Renata Włóka - plastyk Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, Cezary Sowa - plastyk Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej oraz Elżbieta Kała - koordynator działalności podstawowej w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej przyznała:

- nagrodę za I miejsce w kategorii "Szopka Bożonarodzeniowa" dla Fabiana Szulca,      reprezentanta Oddziału Przedszkolnego w Nowej Wsi,

- nagrodę za I miejsce w kategorii "Wieniec adwentowy" dla Martyny Napory,                  uczennicy klasy IV Szkoły Podstawowej.

Podczas uroczystości wszyscy zgromadzeni mieli możliwość wysłuchania krótkiego koncertu kolęd i zasmakowania potraw wigilijnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich "Jarzębina" z Truskolas.

Serdecznie gratulujemy naszym nagrodzonym i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Fabian Szulc i Martyna Napora

Świąteczna degustacja