Niebywałą pomysłowością i inwencją twórczą wykazali się uczniowie naszej szkoły z kl. IIIb: Stanisław Posmyk, Hanna Zmysłowska, Oliwia Ściebura, Julia Żurek, Julia Majdzik oraz przedszkolaki Maria Zmysłowska, Lena Majdzik,  Maciej Żurek, Wojciech Zagórski i Dawid Bodziachowski, którzy wzięli udział w gminnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową SPSK świętego D.Savio w Kłobucku. Wykonane przez nich przepiękne chatki, aniołki, choinki, Mikołaje z piernika, wieńce i in. zdobyły uznanie komisji konkursowej i wysokie miejsca w konkursie. Gratulujemy uczniom kl. IIIb i przedszkolakom doskonałych pomysłów na prace z piernika i życzymy zapału do udziału w kolejnych konkursach!

piern1
chatka m.2