14 bm. w niedzielę orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 26. Tegoroczny finał ma na celu wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. – W najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych- powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP. Nasza szkoła nie organizuje w tym roku wielkiego finału, natomiast, jak co roku, włącza się w orkiestrowe granie.

Identyfikatory 26. Finału WOŚP otrzymali uczniowie – Ewa Kulesza (3a gim), Julia Bachniak (3b gim), Szymon Ściebura (3b gim), Sandra Soboniak (2a gim), Monika Konieczna (2a gim) i Oliwia Zając (2a gim)  – Biorę pierwszy raz udział w Finale WŚP i bardzo się cieszę z tego powodu – powiedziała Sandra Soboniak.

WOSP 01