foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

W dniu 06.03.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Warcabowym, który odbył się po raz XIX w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku.

Reprezentantami naszej szkoły, w trzech kategoriach wiekowych, byli: Tymoteusz Belowski i Fabian Szulc (kat. I-II), Zuzanna Kochalska i Filip Zawierucha (kat. III-IV), Natalia Radlak (kat. V-VI). Najlepiej zaprezentował się uczeń klasy I Fabian Szulc, zdobywając III miejsce w turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w warcabowych potyczkach.

ts 02
ts 02

ts 01
ts 01

 

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved