Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

im. gen. Józefa Bema w Kamyku

Szanowni Rodzice,

Decyzja rządu z 29 kwietnia 2020 r. w sprawie zniesienia kolejnych obostrzeń wynikających z wprowadzonego stanu epidemii i komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej  informują tylko o możliwości otwarcia przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  od 6 maja br.

Decyzję o terminie wznowienia korzystania z przedszkola podejmuje Burmistrz Kłobucka. Dyrektor ZSP w Kamyku obecnie przygotowuje placówkę i personel w zakresie spełnienia zaleceń      i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W linku poniżej - Komunikat MEN.

mgr Halina Wróbel

Dyrektor ZSP w Kamyku