Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki,

Informujemy, iż w związku z pandemią SARS-COV-2 rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 r. odbędzie się  w 2 turach.

Po krótkiej części oficjalnej przed szkołą odbędą się spotkania z wychowawcami w salach szkolnych, już bez udziału Rodziców, z wyjątkiem klasy pierwszej. Z uczniem może wejść jeden Rodzic zachowując dystans, o który dba rodzic wynoszący 1,5 m od kolejnego Opiekuna z dzieckiem oraz od pracowników szkoły. Dyrektor szkoły podczas spotkania przedstawi przydział sal.

Godzina  9.00 – 9.45     klasy I - IV

Godzina 10.00 – 10.45  klasy V - VIII

W tym dniu będą  wydawane podręczniki  i ćwiczenia do wszystkich przedmiotów dla klas II, III, IV, V, VI i VIII (proszę o zabranie czegoś do spakowania).

Uczniów i  Rodziców/Opiekunów prosi się o przestrzeganie reżimu sanitarnego,  zaleceń MZ i GIS  – stosowanie maseczki ochronnej  zakrywającej nos i usta oraz dezynfekowanie rąk  przed wejściem do szkoły.

W przypadku niepogody krótkie spotkanie odbędzie się w hali gimnastycznej, a następnie uczniowie spotkają się z wychowawcą w sali lekcyjnej.

Transport autobusem szkolnym odbywa się bez zmian. W dniu 1 września odwóz uczniów odbędzie się o godzinie 10.45.  W autobusie szkolnym obowiązują maseczki ochronne, dostępny jest również płyn do dezynfekcji rąk.

Przedszkole w Kamyku  czynne jest od godziny 7.00 - 15.30;  oddział w Nowej Wsi czynny od godziny 8.30 – 14.30.

Praca przedszkola, przyprowadzanie i odbiór dzieci odbywać się będzie zgodnie z „Procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19” umieszczonymi w maju na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamyku

Halina Wróbel