W środę 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku odbył się IX Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego”.

Naszą szkołę reprezentowali Barbara Jagoda, Lena Kucharska i Mateusz Sadowski z klasy 7. Wszyscy zostali solidnie przygotowani przez mgr Agnieszkę Różalską. Barbara i Mateusz dostali nagrody za udział w postaci teczki i długopisu, natomiast Lenie udało się wywalczyć 1. miejsce i w związku z tym została również nagrodzona teczką, długopisem i słownikiem.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego zdobywania wiedzy i reprezentowania szkoły w konkursach.

Lena Kucharska VII SP