W miejscowości Złochowice 21 listopada odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy „ Powiat Kłobucki- moja mała ojczyzna”. Do konkursu przystąpiły szkoły podstawowe z Powiatu Kłobuckiego. Główne cele konkursu zakładały kształtowanie postaw obywatelskich, upowszechnianie wiedzy o powiecie kłobuckim, wzmacnianie patriotyzmu lokalnego, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy oraz integrację szkół w powiecie i  współzawodnictwo między uczniami. Honorowy patronat objął Pan Henryk Kiepura, Starosta Powiatu Kłobuckiego, który był głównym fundatorem nagród. Wsród wielu uczniów Powiatu Kłobuckiego ucznowie Naszej szkoły zajęli odpowiednio 2 miejsce Agata Bełtowska kl VII i 3 miejsce Lena Kucharska kl.VIII. Uczennice przygotowywały sie pod kierunkiem nauczyciela historii p. Mariusza Kasprzaka. Gratulujemy uczniom uzyskana bardzo dobrych wyników.

Mariusz Kasprzak

I Powiatowy Konkurs Wiedzy Powiat Klobucki moja mala ojczyznajpg