20 września odbyła się projekcja filmu przygotowująca do konkursu wojewódzkiego „Wielki Test o Ikarze”. 23 września odbył się etap szkolny, w którym udział wzięło kilkoro uczniów z klasy VI, VII i VIII. Do etapu wojewódzkiego, mającego miejsce 26 września w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, dostała się trójka uczniów z klasy VIII; Małgorzata Zielińska, Lena Kucharska oraz Mateusz Sadowski. Wszyscy poradzili sobie świetnie, jednak tylko Małgorzata została wyróżniona przez komisję. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lena Kucharska kl. VIII

WOM 1