Uczniowie klasy 3 przygotowani przez wychowawcę Panią Katarzynę Sosnowską wystawili 12 lutego 2020 roku w naszej szkole przedstawienie teatralne pt. "Szopka szkolna" dla dzieci z grup średniaków i starszaków naszego przedszkola, wychowawców i dyrekcji Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Kamyku. Przygotowali ciekawe stroje kolędników czyli aniołka, diabełka, baranka, osiołka i ucznia,  wzorowo zaprezentowali swoje rolę i zaśpiewali  kolędy "Przybieżeli do Betlejem pasterze" oraz " Gdy się Chrystus rodzi". Małym aktorom towarzyszyli pozostali uczniowie klasy 3 . Publiczność nagrodziła występujących uczniów gromkimi brawami. Wszystkim bardzo się podobał występ i obiecali, że będą nas częściej odwiedzali.

Katarzyna Sosnowska

kl3jpg