W dniu 14 lutego 2020 roku uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą Panią Katarzyną Sosnowską        i Panią Agnieszką Bachniak pojechali do Częstochowy do Cinema City na film pt. "Dr Dolittle 2 D", wzięli udział w zajęciach pt. "Ahoj przygodo! Jak w podróż do świata zwierząt to tylko z Doktorem Dolittle".  Oglądany film był ciekawy, opowiadał o przygodach głównego bohatera doktora, który wyruszył na mityczną wyspę, by zdobyć lekarstwo dla królowej Anglii. Pomagały mu zwierzęta. Ciekawa gra aktorska, liczne przygody i humor to zachęta dla dzieci, aby obejrzeć na wielkim ekranie ekranizację książki. Wycieczka do kina była udana. Film i zajecia o przygodach mądrego doktora, który zaprzyjaźnił się ze zwierzętami, podobał się wszystkim bez wyjątku. Dodatkowym atutem był fakt, iż do kina pojechaliśmy w dniu świętego Walentego. Świadczą o tym zdjęcia, które zrobilibyśmy właśnie w tak uroczystym dniu.

Katarzyna Sosnowska

kla3