I Gminny Konkurs Plastyczny

„NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

pod patronatem Burmistrza Kłobucka

Z radością przedstawiamy wyniki I Gminnego Konkursu Plastycznego NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA zorganizowanego przez Panią Katarzynę Sosnowską i Panią Joannę Ścieburę.

Uczestnicy konkursu ( określeni w regulaminie)  pochwalili się Swoim talentem plastycznym, kreatywnością i zmysłem estetycznym.  Wśród nadesłanych kartek widać było trud i ogromne zaangażowanie uczestników w ich wykonanie.

LAUREATAMI konkursu zostali:

I miejsce:  ex aequo

Dominik Żurek – PSP SPSK im. św. Dominika Savio  w Kłobucku.

Karol Szatanik - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku.

II miejsce: ex aequo

Alicja Szczuka- Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku

Krystian Dzwonek -  Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku.

III miejsce: ex aequo

Adam Noglik - PSP SPSK im. św. Dominika Savio  w Kłobucku.

Michał Różański - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku.

Wyróżnienie:

Radosław Dabioch – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku.

Oskar Karoń - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku.

Serdecznie gratulujemy  Laureatom i  dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że praca przy tworzeniu kartek dała Wam dużo radości i zabawy oraz wprowadziła Was w świąteczny nastrój. A już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Szczególne podziękowania dla Pana Jerzego Zakrzewskiego, Burmistrza Kłobucka - za objęcie konkursu patronatem.

Po odbiór dyplomów i  nagród zapraszamy do szkoły  tuż po świętach :)

Życzymy Wam zdrowych Świąt Bożego Narodzenia  przepełnionych miłością i radością!

Organizatorzy :)