foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w KamykuFINAŁ KONKURSU "COŚ Z NICZEGO"

Dnia 6 listopada 2017r. w Gminnym Przedszkolu nr 2 w Kłobucku odbyło się wręczenie dyplomów

Czytaj

Rok Moniuszki

Sejm ustanowił rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki. W przyjętej uchwale podkreślono, że dorobek kompozytorski Moniuszki "imponuje różnorodnością, bogactwem melodycznym i głębokim zakorzenieniem w narodowej tradycji muzycznej". W 2019 r. przypada 200. rocznica urodzin kompozytora.

Czytaj

Szkolne Koło Wolontariatu grało w FIFĘ

20 grudnia Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało turniej w FIFĘ.

Czytaj więcej

Wycieczka do Mleczarni

Uczniowie klasy 2a i 2b SPzwiedzili linię produkcyjną mleczarni,

Czytaj więcej

Zespół Pogoni Kamyk ma duże szanse na wyjście z ligi okręgowej.

Do końca sezonu zostało jeszcze kilka meczów, a drużyna z Kamyka zajmuje w grupie mistrzowskiej trzecie miejsca i traci do lidera jeden punkt. Jeśli zespół się zmobilizuje i do końca utrzyma taką formę to może w następnym sezonie zobaczymy klub ligę wyżej, był by to duży sukces. Nie ciąży na nich żadna presja, jeśli im się uda, to będziemy się cieszyć, a jeśli nie, to mówi się trudno. Wszyscy będą trzymać za nich kciuki do samego końca.

 

 

Niniejszy artykuł został zainspirowany tekstem z podręcznika o gazetach. Jest odpowiedzią na prośbę nauczyciela o przesłanie artykułów uczniów na jego adres mailowy

    Maciej Kardas,kl.VIa

 

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved