foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

8 marca odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Przygotowały ją klasy 2a i 2b gimnazjum, razem ze swoimi wychowawczyniami mgr Zofią Szymonik i mgr Barbarą Jurą. Podczas przedstawienia można było wysłuchać wielu piosenek o miłości i o kobietach, głównie w wykonaniu Julii Zając, Wojciecha Komorowskiego, Oliwii Zając i Moniki Koniecznej. Zobaczyliśmy również kilka nietypowych i ciekawych „pań” odgrywanych przez m. in. Macieja Kardasa, Łukasza Kuczerę czy Jakuba Całusińskiego. Uczniowie postanowili, że akademia będzie w formie programu telewizyjnego, który poprowadzili Wiktoria Łacna i Oskar Stępień. W przerwie reklamowej emitowano program „Mango” w którym zobaczyliśmy Oliwię Bąk, Sandrę Soboniak, Michalinę Starczewską i Macieja Kardasa. Pokazane zostały szale, korale, kapelusze, torby i co najważniejsze, niezbędnik kobiecy, czyli czerwona szminka, zalotka, oraz pistolet z wbudowanym telefonem… Podczas widowiska było dużo śmiechu, dużo braw i piosenek, które bardzo urozmaiciły przedstawienie. Na koniec mogliśmy wysłuchać Pani dyrektor mgr Haliny Wróbel, mgr Zbigniewa Szpruty (składał Paniom życzenia) i nagrodzić brawami laureatów konkursu recytatorskiego i plastycznego „Miłość Tysiące Ma Znaczeń A Każdy Odbiera Ją Inaczej’. Myślę, że dla wszystkich kobiet w naszej szkole, i tych dorosłych, i tych maleńkich ten dzień był udany.

                                                              LENA KUCHARSKA kl. VI

 Pan Mariusz Kasprzak, jest od wielu lat opiekunem samorządu szkolnego i zarazem przyjacielem młodzieży. Jest ceniony i szanowany jako nauczyciel i człowiek przez uczniów i grono pedagogiczne. Jego uczniowie zdobywają tytuły laureatów najbardziej prestiżowych konkursów. Zgodził się, aby odpowiedzieć na kilka pytań, dzięki którym mamy okazję lepiej go poznać.

Czytaj więcej: Wywiad z mgr. Mariuszem Kasprzakiem 

2018 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved