Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE, ROZWIJAJĄCE i KOŁA ZAINTERESOWAŃ

realizowane w roku szkolnym 2017/2018 - II semestr

L.p

Rodzaj, forma realizowanych zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Termin

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE

1

Koło języka angielskiego

Agnieszka Chrzęszczyk

Środa 13.35-

 

2

Koło Historyczne i WOS

Mariusz Kasprzak

wg potrzeb

 

3

Koło Plastyczne

Elżbieta Nowakowska

Piątek. 8.00

 

4

Koło przyrodnicze

Dorota Stolarska

czwartek.13.35-

 

5

Koło teatralne

Katarzyna Sosnowska

1.09.2000

 

6

Spółdzielnia Uczniowska

Barbara Jura

Według potrzeb

 

7

Koło informatyczne

Rafał Bednarski

Piątek 13.30-

 

8

Koło Fotograficzne

Małgorzata Król

Pon. 13.30-

 

9

Koło redakcyjne strony www. szkoły.

Zbigniew Szpruta

Wg potrzeb

 

10

Koło Wolontariatu

Agnieszka Chrzęszczyk

Wg potrzeb

 

11

Koło Szkolnej Kasy Oszczędności

Ewa Piątek

Wg potrzeb

 

12

PCK

Ewa Piątek, Sikorska J.

Wg potrzeb

 

13

Koło szachowe

Z. Szpruta

czw. 12.45-

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE i WSPOMAGAJĄCE

1

Zajęcia z języka niemieckiego

Karolina Sikora Tyrała

Środa 13.35-

 

2

Zajęcia artystyczno - manualne

Ewa Rowicka

Piątel 13.35-

 

3

Zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze

Barbara Jura

Wg potrzeb

 

4

Zajęcia rozwijające zdolności uczniów

Sikorska Jadwiga

Środa 13.35-

 

5

Zajęcia rozwijające zdolności uczniów

Ewa Piątek

Pon. 9.00

 

6

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

Agnieszka Różalska

wg potrzeb

 

7

SKS- piłka ręczna

Paweł Ściebura

Czwartek 14.20-

 

8

Zajęcia opiekuńcze na pływalni

Sosnowska K, Nowakowska E. D. Patrzykowski, Sikorska J.

Czwartek. 10.50.-11.50

Czwartek. 11.50.-12.50

 

9

SKS piłka siatkowa dz.

Dominik Patrzykowski

Piątek 14.20-

 

10

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Mariusz Kasprzak

Według potrzeb

 

11

ZHP Drużyna HARCERSKA

Małgorzata Grzybowska

Pon. 13.35-

 

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Jadwiga Sikorska

8.10.2018

 

13

Konsultacje z języka angielskiego

Agnieszka Chrzęszczyk

Środa 13.35-

 

14

Konsultacje z matematyki

Rafał Bednarski

Środa 13.35-

 

15

Zajęcia rozwijające i wspomagające uczniów

Ewa Toborek

Czwartek 13.30- Piątek 13.30-

 

16

Zajecia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Agnieszka Różalska

 

pon. 13.30-

 

17

Konsultacje z matematyki

Dorota Jędryszczak

Piątek 8.10.-

 

18

Zajęcia konsultacyjne z chemii i fizyki

Zofia Szymonik

Czwartek 13.30-

 

19

Konsultacje z matematyki

Barbara Jura

Piątek 13.35-

 

 

 

2018 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved