Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

im. gen. J.Bema w Kamyku

W środę 20 marca odbył się w naszej szkole spektakl pt. " Lampa Aladyna" w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego " Sztuka” z Trzebini. Udział w nim wzięły wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami. „Lampa Aladyna” to adaptacja jednej z najsłynniejszych opowieści Szeherezady. Dzieci miały okazję wziąć czynny udział w spektaklu poprzez robienie zakupów oraz pomoc w sprzątaniu bazaru. Barwne, piękne kostiumy oraz elementy scenografii w pełni oddawały baśniową atmosferę spektaklu. Przesłaniem baśni było zwrócenie dzieciom uwagi na znaczenie uczciwości, szacunku i odpowiedzialności w życiu człowieka.

Lampa Aladyna
Lampa Aladyna1