Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do kampanii społecznej Lidla „Szkoły Pełne Talentów”.
Celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacanie szkoły w różne pomoce dydaktyczne. Zrób zakupy w Lidlu za min. 50zł, w tym przynajmniej 1 warzywo lub owoc i odbierz kupon Talenciaka.
Jak przekazać Talenciaka szkole? Są trzy sposoby:
- skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie;
- przez stronę kampanii lidl.pl/szkoly, wybierając naszą szkołę, przypisując jej kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku;
- umieszczając Talenciaka fizycznie w skrzynce znajdującej się w świetlicy szkolnej lub przy wejściu do szkoły.
Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody z 7 różnych kategorii (szczegółowe informacje można uzyskać na stronie akcji).
Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Rodziców i sympatyków naszej szkole w ubiegłorocznej edycji udało się zebrać 406 i wymienić na magnetyczny zestaw do nauki muzyki.
Talenciaki można przekazać szkole do 19.11.2023.
Więcej informacji na stronie https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469