Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

im. gen. Józefa Bema w Kamyku

To już wieloletnia tradycja naszej szkoły, że w ostatnim dniu nauki, przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wystawiają jasełka dla całej społeczności szkolnej i lokalnej. Tegoroczna inscenizacja przygotowana została przez uczniów klasy drugiej i czwartej pod kierunkiem wychowawców, pani Ewy Piątek i pana Mariusza Kasprzaka. Historia Świętej Rodziny, piękna scenografia, oprawa muzyczna, doskonale dobrane stroje zachwyciły wszystkich widzów, a postaci Maryi, Józefa, Aniołów, Pastuszków i Mędrców wprowadziły nas w uroczysty nastrój.
Młodzi aktorzy przypomnieli nam historię Narodzenia Pańskiego. W tym uroczystym dniu udział wzięli zaproszeni goście, Radni Gminy Kłobuck: Pani Angelika Borowiecka - Idziak i Pan Janusz Soluch, przedstawiciele Rady Rodziców: Angelika Borowiecka - Idziak, Dorota Ściebura, emerytowani pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów.

Po przepięknym spektaklu pani dyrektor Halina Wróbel podziękowała wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia, wręczyła dyplomy i upominki uczniom biorącym udział w konkursie plastycznym „Boże Narodzenie 2019” oraz „Najładniejsza dekoracja bożonarodzeniowa                      w klasie”. Dyrektor złożyła życzenia świąteczne i noworoczne oraz  zaprosiła wszystkich do udziału    w uroczystości Trzech Króli w Kłobucku 6 stycznia o godzinie 12.00. Życzenia przekazał też Pan Jerzy Zakrzewski Burmistrz Kłobucka oraz wiele instytucji współpracujących ze szkołą.

Ewa Piątek

Mariusz Kasprzak

jaselka.2019 2

jaselka2019

jasel.ka2019

ja.selka2019

8 listopada w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II w Częstochowie odbyły się Zaduszki Katyńskie połączone z promocją i premierą książki „Prawda i Kłamstwo o Katyniu”. Jest to zbiór prac nagrodzonych w X Jubileuszowej edycji konkursu o tej samej nazwie organizowanym co roku przez Europoseł Jadwigę Wiśniewską.

Czytaj więcej: Debiut literacki naszej uczennicy!

2020 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved