14 października to dzień bardzo istotny dla każdego z nas. Świętujemy Dzień Nauczyciela. Jest to moment podziękowania naszym wspaniałym pedagogom za trud, wysiłek i pracę włożoną w nas i w nasze wykształcenie oraz wychowanie.

Tego dnia, klasa 7 wraz ze swoją wychowawczynią mgr Agnieszką Różalską przygotowała akademię. Uczniowie zaśpiewali piękne piosenki i odegrali zabawne, komediowe scenki. Na koniec Pani Dyrektor Halina Wróbel podziękowała nauczycielom za ich pracę, a Samorząd Uczniowski rozdał drobne upominki w postaci wrzosów.

Nauczycielom życzymy wytrwałości i cierpliwości do nas, uczniów i nigdy nie gasnącej pasji do wykonywanego tego trudnego zawodu.

Lena Kucharska kl. VIII

Dzien Nauczyciela 1